Økoland
okoland.no
50 g
111,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 887,25 kr igjen
- Ordinær
- 149 kr
- Enhet
- 223,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Manna akasiehonning på spruteflaske med mild smak og silkemyk tekstur.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
111,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 111,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 887,25 kr igjen | 149 kr | −25 % | 223,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 111,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Akasiehonning350 g, økologisk, Manna
Denne varen · 50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
1 kg
40 kr · 40 kr/kg · laveste 40 kr
1 kg
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
5 kg
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
5 kg
224,25 kr · 224,25 kr/stk · laveste 224,25 kr
5 kg
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr