2 kg
60 kr/kg · −75 % · 120 kr · tights.no
Statistikk
Enhetspris for kaffe — kr/kg — på tvers av datovarehyllene. Median og laveste viser hva som er vanlig her, ikke hva Kiwi tar for ferskvare. Varer som ligger klart under median merkes som uvanlig lave.
Prisjakt har lang historikk, men dataene deres er ikke åpne. Vi bruker egne daglige uthentinger, og serien blir tettere for hver scrape.
Filter, bønner og instant omregnet til 1 kg. Kapsler uten vekt er ute.
Varer med vekt
9
Laveste kr/kg
60
Median
236
Typisk spenn
156–276
Median ordinær
476
Alle synlige tilbud omregnet til kr/kg.
Median og bunnen for hver uthentingsdag. Stiplet linje er median ordinær pris i butikkene.
Minst 25 prosent under median, og i nedre kvartil. Det er et sterkere signal enn butikkens egen «førpris».
2 kg
60 kr/kg · −75 % · 120 kr · tights.no
1 kg
149 kr/kg · −37 % · 149 kr · Havaristen
250 g
156 kr/kg · −34 % · 39 kr · Havaristen
Sortert etter kr/kg, lavest først.
2 kg
60 kr/kg · −75 % · 120 kr · tights.no
1 kg
149 kr/kg · −37 % · 149 kr · Havaristen
250 g
156 kr/kg · −34 % · 39 kr · Havaristen
1 kg
180 kr/kg · −24 % · 180 kr · Cemo
250 g
236 kr/kg · +0 % · 59 kr · Caffè Vero
276 kr/kg · +17 % · 69 kr · Caffè Vero
250 g
276 kr/kg · +17 % · 69 kr · Caffè Vero
250 g
398 kr/kg · +69 % · 99,5 kr · God mat lokalt
645 kr/kg · +173 % · 129 kr · Caffè Vero