Tetid
tetid.no
Norge
119 kr
Billigst nå
- Frakt
- 39 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 399 kr · 280 kr igjen
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 119 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Solberg & Hansen
Frisk sødme med en varmende touch 🍍✨ En lett og saftig grønn teblanding med søt ananas og milde, lune toner av gurkemeie. Perfekt for en frisk og balansert teopplevelse! OBS: Best før, men like god etter 07/26 ✨ Egenskaper: ✅ Frisk og saftig smak av tropisk ananas 🍍 ✅ Varmende og balanserende toner av gurkemeie 🌿 ✅ En lett og naturlig søt grønn teblanding 📋 Ingredienser: Grønn te, ananasbiter (ananas, sukker, sitronsyre), aroma, ananasskiver, gurkemeie, teblomster. 🍵 En balansert kopp med tropisk varme Ananas & Gurkemeie gir en harmonisk balanse mellom fruktighet og krydder , der søt ananas møter de milde, lune tonene av gurkemeie . Perfekt både varm og som iste , denne teen gir deg en smak av tropene med en beroligende twist. Tips: Brygg den kald med noen friske ananasbiter for en ekstra tropisk isteopplevelse! 🍹☀️
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Tetid
tetid.no
Norge
119 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tetid tetid.no Norge | 119 kr Billigst nå | 39 kr for varen alene | Fri frakt fra 399 kr · 280 kr igjen | 119 kr | −0 % | 119 kr/stk | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ananas & Gurkemeie
Denne varen ·
119 kr · 119 kr/stk · laveste 119 kr
125 g
14,9 kr · 11,92 kr/100 g · laveste 14,9 kr
5 × 500 g
442 kr · 17,68 kr/100 g · laveste 442 kr
1 kg
238 kr · 23,8 kr/100 g · laveste 238 kr
500 g
124 kr · 24,8 kr/100 g · laveste 124 kr
100 g
48 kr · 48 kr/100 g · laveste 48 kr