Økoland
okoland.no
20 g
66,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 932,25 kr igjen
- Ordinær
- 89 kr
- Enhet
- 333,75 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

20 g
Økologisk tørket ananas fra Manna er en naturlig søt og saftig fruktbit full av tropisk smak. Den er skånsomt tørket for å bevare næringsstoffene og den naturlige sødmen uten tilsatt sukker eller konserveringsmidler. Perfekt som snacks, i frokostblandinger, smoothie-bowls, bakverk eller som en søt ingrediens i salater og desserter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
20 g
66,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
20 g
66,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 20 g | 66,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 932,25 kr igjen | 89 kr | −25 % | 333,75 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 20 g | 66,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 932,25 kr igjen | 89 kr | −25 % | 333,75 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 66,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ananas tørket120 g, økologisk, Manna
Denne varen · 20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr
400 g
44,25 kr · 110,63 kr/kg · laveste 44,25 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
5 kg
224,25 kr · 224,25 kr/stk · laveste 224,25 kr
5 kg
299,25 kr · 299,25 kr/stk · laveste 299,25 kr
5 kg
449,25 kr · 449,25 kr/stk · laveste 449,25 kr