Nakama
nakamajapan.no
20 g
15 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 984 kr igjen
- Ordinær
- 20 kr
- Enhet
- 75 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

My Store · 20 g
OBS DATOVARE! 10.12.2025 (men ofte godt etter!) Surt sukkerspinn.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Nakama
nakamajapan.no
20 g
15 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nakama nakamajapan.no 20 g | 15 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 984 kr igjen | 20 kr | −25 % | 75 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på nakamajapan.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 15 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Brain Licker Fog Candy Floss 20g
Denne varen · 20 g
15 kr · 75 kr/100 g · laveste 15 kr
63,8 g
10 kr · 15,63 kr/100 g · laveste 10 kr
50 g
29 kr · 145 kr/100 g · laveste 29 kr