Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
226 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 373 kr igjen
- Ordinær
- 226 kr
- Enhet
- 452 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 50 g
Brennesle Te ØKO 50g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
226 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 226 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 373 kr igjen | 226 kr | −0 % | 452 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 226 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Brennesle Te ØKO 50g x 5 pakker
Denne varen · 50 g
226 kr · 452 kr/100 g · laveste 226 kr
50 g
63 kr · 126 kr/100 g · laveste 63 kr
1 kg
127 kr · 127 kr/kg · laveste 127 kr
1 kg
141 kr · 141 kr/kg · laveste 141 kr
1000 ml
241 kr · 241 kr/kg · laveste 241 kr
50 g
162 kr · 324 kr/100 g · laveste 162 kr