Godtesjuk
godtesjuk.no
40 g
15 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 500 kr · 485 kr igjen
- Ordinær
- 29 kr
- Enhet
- 37,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Cadbury · 40 g
Cadbury Creme Egg Original 40g (Datotilbud) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Godtesjuk
godtesjuk.no
40 g
15 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godtesjuk godtesjuk.no 40 g | 15 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 500 kr · 485 kr igjen | 29 kr | −48 % | 37,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på godtesjuk.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 15 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cadbury Creme Egg Original 40g (Datotilbud)
Denne varen · 40 g
15 kr · 37,5 kr/100 g · laveste 15 kr
78 g
28 kr · 35,9 kr/100 g · laveste 28 kr
40 g
23 kr · 71,88 kr/100 g · laveste 23 kr
40 g
23 kr · 71,88 kr/100 g · laveste 23 kr
78 g
45 kr · 140,63 kr/100 g · laveste 45 kr