Bakeboden
bakeboden.no
120 g
42 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −51 %
- Ordinær
- 85 kr
- Enhet
- 350 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Råvarer · 120 g
Gi smørkremen, kakene, isen, bavaroisen, sjokoladeganachen og ulike fyll en deilig smak med denne allsidige smakspastaen, FunCakes Flavouring Cola fra FunCakes. Tilsett anbefalt mengde i deigen, isen eller lignende, som angitt på pakken. Hvis du baker ved høye temperaturer (over 200 °C), tilsetter du litt ekstra smakspasta, siden varmen svekker styrken til smakspastaen. Anbefalt dose: 30 g per 500 g. Innhold: 120 gram. Også kjent som Flavour Paste.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
120 g
42 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 120 g | 42 kr Billigst nå | I kassen | — | 85 kr | −51 % | 350 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 42 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cola-smakspasta – 120 g FunCakes – BEST FØR 06/26
Denne varen · 120 g
42 kr · 350 kr/kg · laveste 42 kr
100 g
15 kr · 15 kr/100 g · laveste 15 kr