Billigmarkedet
billigmarkedet.no
230 g
25 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 25 kr
- Enhet
- 108,7 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

230 g
Cream’s Golden Sandwich Biscuits er sprø og milde kjeks med 32% søt vaniljekrem mellom to gyldne kjeksplater. Perfekt både til kaffekosen, som desserttilbehør eller til å ha med i vesken for et raskt søtt innslag i hverdagen. Den lette smaken og gyldne fargen gjør dem ideelle til vår og sommer, og pakken inneholder nok til å deles med familie og venner. Enten du skal kose deg alene eller dele med andre, er disse kjeksene et smakfullt valg med sprø tekstur og søt fyll som smelter i munnen. Pakket i praktisk 230g pose – like velegnet hjemme som på tur. Innhold: 230g sandwichkjeks med vaniljefyll Fyll: 32% vaniljekrem Perfekt til dessert, kaffe og småsulten Sprø kjeks med mild smak EAN: 5711070804874 Merke: Nordthy (dansk leverandør) 🍪 Sjekk gjerne resten av vårt store utvalg kjeks og søtsaker til lave priser i nettbutikken. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: sandwichkjeks, vaniljekjeks, milde kjeks, småkaker, kjeks til kaffe, søte kjeks, dessertkjeks, Nordthy kjeks, søtsaker med vanilje, kjeks med fyll, pikniksnacks, kjeks til tur, kakekjeks, vaniljefyll, dagligvare snacks
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
230 g
25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 230 g | 25 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 25 kr | −0 % | 108,7 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cream`s Sandwich biscuits - Golden 230g | Vanlijekjeks | Northy
Denne varen · 230 g
25 kr · 108,7 kr/kg · laveste 25 kr
18 kr · 18 kr/stk · laveste 18 kr
220 g
20 kr · 90,91 kr/kg · laveste 20 kr
230 g
25 kr · 108,7 kr/kg · laveste 25 kr