Billigmarkedet
billigmarkedet.no
50 g
22 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 22 kr
- Enhet
- 44 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Et spennende og smakfullt snacks som kombinerer naturlig sødme fra dadler med fruktige og salte smaksnyanser. Her møter jordbærens friske karakter et hint av lakris, noe som gir en balansert og annerledes smaksopplevelse som skiller seg ut fra tradisjonelle snacks. Dette er et perfekt valg for deg som ønsker et alternativ til vanlig godteri. Passer godt som et lite mellommåltid, etter trening eller når du vil ha noe godt med en litt mer naturlig base. En liten pose med mye smak og variasjon. Innhold: Dadler med smak av jordbær og lakris Mengde: 50g Bruksområde: Snacks og mellommåltid Merke: Dave&Jon's EAN: 7340146507913 🍬 Se også vårt store utvalg av snacks, godteri og spennende smaker til gode priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 📦 Nøkkelord: dadler snacks, sunn snacks, fruktsnacks, dadler med smak, alternativ til godteri, naturlig snacks, mellommåltid snack, snacks trening, søtt og salt snacks, fruktbasert snack
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
50 g
22 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 50 g | 22 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 22 kr | −0 % | 44 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 22 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Dave&Jon's Dadler Peacemaker 50g | Jordbær og Lakris
Denne varen · 50 g
22 kr · 44 kr/100 g · laveste 22 kr
50 g
22 kr · 44 kr/100 g · laveste 22 kr