Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
93 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 506 kr igjen
- Ordinær
- 93 kr
- Enhet
- 186 kr/kg
- Dato
- 31. mars 2026 · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Fullkorns-havremel ØKO 500 g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
93 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 93 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 506 kr igjen | 93 kr | −0 % | 186 kr/kg | 31. mars 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 93 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fullkorns-havremel ØKO 500 g x 5 pakker
Denne varen · 500 g
93 kr · 186 kr/kg · laveste 93 kr
500 g
18 kr · 36 kr/kg · laveste 18 kr
500 g
56 kr · 112 kr/kg · laveste 56 kr
1 kg
250 kr · 250 kr/kg · laveste 250 kr
1 kg
417 kr · 417 kr/kg · laveste 417 kr