FUDI
fudi.no
725 g
125,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 673,09 kr igjen
- Ordinær
- 139,9 kr
- Enhet
- 173,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Garak · 725 g
Garak Carbo Hot Chicken Ramen i praktisk 5-pack – koreanske nudler i en kremet, sterk carbonara-kyllingsaus. Klar på minutter for en fyldig, fyrig rett der kremethet møter chilivarme. Viral K-food-favoritt for hele uka. Se flere varianter i ramen-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
725 g
125,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 725 g | 125,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 673,09 kr igjen | 139,9 kr | −10 % | 173,67 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 125,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Garak Carbo Hot Chicken Ramen 5-pack 725g
Denne varen · 725 g
125,91 kr · 173,67 kr/kg · laveste 125,91 kr
650 g
98,91 kr · 152,17 kr/kg · laveste 98,91 kr
650 g
98,91 kr · 152,17 kr/kg · laveste 98,91 kr
650 g
98,91 kr · 152,17 kr/kg · laveste 98,91 kr
650 g
98,91 kr · 152,17 kr/kg · laveste 98,91 kr
650 g
98,91 kr · 152,17 kr/kg · laveste 98,91 kr