Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
67 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 532 kr igjen
- Ordinær
- 67 kr
- Enhet
- 134 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 50 g
Garam Masala ØKO 50g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
67 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 67 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 532 kr igjen | 67 kr | −0 % | 134 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 67 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Garam Masala ØKO 50g
Denne varen · 50 g
67 kr · 134 kr/100 g · laveste 67 kr
29 kr · 29 kr/stk · laveste 29 kr