MatMarket
matmarket.no
38 g
1 kr
Billigst nå
- Frakt
- ca. 115 kr for varen alene
- Kutt
- −91 %
- Ordinær
- 11 kr
- Enhet
- 2,63 kr/100 g
- Dato
- 21. mai 2026 · Best før

38 g
Glasert ostemasse Dubai sjokolade style frossen Baltais 38g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
MatMarket
matmarket.no
38 g
1 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MatMarket matmarket.no 38 g | 1 kr Billigst nå | ca. 115 kr for varen alene | — | 11 kr | −91 % | 2,63 kr/100 g | 21. mai 2026 Best før | Åpne på matmarket.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 1 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Glasert ostemasse Dubai sjokolade style frossen Baltais 38g
Denne varen · 38 g
1 kr · 2,63 kr/100 g · laveste 1 kr
100 g
94 kr · 94 kr/100 g · laveste 94 kr