FUDI
fudi.no
46 g
20,61 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 778,39 kr igjen
- Ordinær
- 22,9 kr
- Enhet
- 44,8 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Glico · 46 g
Glico Collon Chocolate er sprø, rullede japanske kjeks med sjokoladekremfyll. De små, runde rullene har en lett, knasende vaffel rundt et glatt sjokoladefyll. En populær japansk søtsak til kaffen eller som kos, i 46 g-pakke. Se flere i kjeks og cookies .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
46 g
20,61 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 46 g | 20,61 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 778,39 kr igjen | 22,9 kr | −10 % | 44,8 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 20,61 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Glico Collon Chocolate 46g
Denne varen · 46 g
20,61 kr · 44,8 kr/100 g · laveste 20,61 kr
46 g
15 kr · 24,19 kr/100 g · laveste 15 kr
46 g
15 kr · 24,19 kr/100 g · laveste 15 kr
46.2 g
25 kr · 69,44 kr/100 g · laveste 25 kr
75.4 g
25 kr · 69,44 kr/100 g · laveste 25 kr
101.6 g
99 kr · 275 kr/100 g · laveste 99 kr