Billigmarkedet
billigmarkedet.no
5 × 60 g
29 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 29 kr
- Enhet
- 96,67 kr/kg
- Dato
- 11. mars 2027 · Best før

5 × 60 g
Gurimi Nudler med kyllingsmak er et perfekt valg når du ønsker et raskt og smakfullt måltid. Pakken inneholder fem individuelle poser med nudler og tilhørende krydderblanding som gir en fyldig og aromatisk smak av kylling. Disse instantnudlene er enkle å tilberede og passer like godt som et raskt måltid hjemme som på jobb eller på tur. Du kan også enkelt tilpasse retten med egne ingredienser som grønnsaker, egg eller kjøtt for en mer mettende opplevelse. Innhold: 5 poser Vekt per pose: 60g Total vekt: 300g Type: Instantnudler Smak: Kylling Perfekt til: Rask middag, lunsj eller kveldsmat Best før dato: 11.03.27 Fra Gurimi del av ABC nudler 🍜 Se også vårt store utvalg av nudler og asiatiske matvarer til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: gurimi nudler kylling, instant nudler, nudler 5pk, ramen kylling, asiatiske nudler, nudler rask mat, billig middag
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
5 × 60 g
29 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 5 × 60 g | 29 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 29 kr | −0 % | 96,67 kr/kg | 11. mars 2027 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Gurimi Nudler Kylling 5x60g
Denne varen · 5 × 60 g
29 kr · 96,67 kr/kg · laveste 29 kr
77 g
1,95 kr · 2,53 kr/100 g · laveste 1,95 kr
60 g
8,9 kr · 14,83 kr/100 g · laveste 8,9 kr
5-pk
25 kr · 25 kr/stk · laveste 25 kr
5-pk
25 kr · 25 kr/stk · laveste 25 kr