Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
28 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 571 kr igjen
- Ordinær
- 28 kr
- Enhet
- 56 kr/100 g
- Dato
- 6. okt. 2026 · Best før

Herbaveda · 50 g
Hvit pepper Mal ØKO 50g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
28 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 28 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 571 kr igjen | 28 kr | −0 % | 56 kr/100 g | 6. okt. 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 28 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hvit pepper Mal ØKO 50g
Denne varen · 50 g
28 kr · 56 kr/100 g · laveste 28 kr
42 g
25 kr · 48,08 kr/100 g · laveste 25 kr
500 g
241 kr · 48,2 kr/100 g · laveste 241 kr
200 g
101 kr · 50,5 kr/100 g · laveste 101 kr
50 g
85 kr · 170 kr/100 g · laveste 85 kr
50 g
107 kr · 214 kr/100 g · laveste 107 kr