Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
189 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 410 kr igjen
- Ordinær
- 189 kr
- Enhet
- 378 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 500 g
Ingefær Pulver ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
189 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 189 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 410 kr igjen | 189 kr | −0 % | 378 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 189 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ingefær Pulver ØKO 500g
Denne varen · 500 g
189 kr · 378 kr/kg · laveste 189 kr
500 g
24,9 kr · 49,8 kr/kg · laveste 24,9 kr
100 g
61 kr · 61 kr/100 g · laveste 61 kr
500 g
49 kr · 81,67 kr/kg · laveste 49 kr
100 g
219 kr · 219 kr/100 g · laveste 219 kr
500 g
161 kr · 322 kr/kg · laveste 161 kr