Bakeboden
bakeboden.no
Norge
17 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −76 %
- Ordinær
- 71 kr
- Enhet
- 17 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Bursdagsfest for barn
100 % spiselig kakebilde med motiv av figurene fra Pixars film Innsiden ut 2 Trykket er laget av oblatpapir – i Danmark ofte kalt rispapir eller oblatpapir. Trykket brukes på samme måte som et sukkertrykk. Legg trykket på kaken et par timer før servering for at den skal holde seg myk og deilig. Trykket måler ca. Ø 20 cm. Hvis trykket skal plasseres på en våt kake (pisket krem/smørkrem osv.): Når kaken er smurt, pakker du ut kaketrykket. Fjern eventuell plast på baksiden og plasser kaketrykket på den fuktige kaken. Hvis trykket skal plasseres på en tørr kake (fondant/marsipan eller lignende): Når kaken er klar, pakker du ut kakeavtrykket. Fjern eventuell plast på baksiden. Påfør sprøytegelé , smørkrem, kremfløte eller lignende på baksiden av kakeavtrykket, og plasser det på kaken. TIPS: Åpne pakken med kakeprint først når du skal bruke den, ellers kan den bli fuktig og feste seg til plasten. TIPS: Hvis det er vanskelig å løsne kakeavtrykket fra plasten, kan du legge det i fryseren i 5-10 minutter. – Den skal da løsne veldig lett.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
Norge
17 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no Norge | 17 kr Billigst nå | I kassen | — | 71 kr | −76 % | 17 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 17 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Innsiden ut 2, kakebilde Ø20 cm – Dekora – BEST FØR 09/2026
Denne varen ·
17 kr · 17 kr/stk · laveste 17 kr
35 ml
8 kr · 22,86 kr/100 g · laveste 8 kr
25 kr · 25 kr/stk · laveste 25 kr
70 g
25 kr · 35,71 kr/100 g · laveste 25 kr
125 g
8 kr · 64 kr/kg · laveste 8 kr
150 g
25 kr · 166,67 kr/kg · laveste 25 kr