Rawfoodshop
rawfoodshop.no
5 × 100 g
184 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 415 kr igjen
- Ordinær
- 184 kr
- Enhet
- 36,8 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 5 × 100 g
Kanelpulver Kassia ØKO 100g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
5 × 100 g
184 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 5 × 100 g | 184 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 415 kr igjen | 184 kr | −0 % | 36,8 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 184 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kanelpulver Kassia ØKO 100g x 5 pakker
Denne varen · 5 × 100 g
184 kr · 36,8 kr/100 g · laveste 184 kr
5 × 100 g
208 kr · 41,6 kr/100 g · laveste 208 kr
5 × 100 g
232 kr · 46,4 kr/100 g · laveste 232 kr
3 × 100 g
149 kr · 49,67 kr/100 g · laveste 149 kr
100 g
52 kr · 52 kr/100 g · laveste 52 kr
100 g
65 kr · 65 kr/100 g · laveste 65 kr