Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 50 g
129 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 470 kr igjen
- Ordinær
- 129 kr
- Enhet
- 86 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 3 × 50 g
Kardemomme Malt ØKO 50g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 50 g
129 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 3 × 50 g | 129 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 470 kr igjen | 129 kr | −0 % | 86 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 129 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kardemomme Malt ØKO 50g x 3 pakker
Denne varen · 3 × 50 g
129 kr · 86 kr/100 g · laveste 129 kr
50 g
19,9 kr · 39,8 kr/100 g · laveste 19,9 kr
5 × 100 g
272 kr · 54,4 kr/100 g · laveste 272 kr
50 g
38 kr · 76 kr/100 g · laveste 38 kr
50 g
50 kr · 100 kr/100 g · laveste 50 kr
28 g
48 kr · 171,43 kr/100 g · laveste 48 kr