Økoland
okoland.no
110 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 67,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

110 g
Proteinrikt, glutenfritt knekkebrød fra Byodo er ekstra lett og usedvanlig sprøtt, pakket i praktiske porsjonspakker! Dette proteinrike knekkebrødet kombinerer mel fra milde kikerter, litt søte erter og nøtteaktige linser.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
110 g
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 110 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 67,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Knekkebrød proteinøkologisk, 110 g, Byodo
Denne varen · 110 g
74,25 kr · 67,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
35 kr · 35 kr/stk · laveste 35 kr