Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
38 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 561 kr igjen
- Ordinær
- 38 kr
- Enhet
- 76 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 50 g
Koriander Malt ØKO 50g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
38 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 38 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 561 kr igjen | 38 kr | −0 % | 76 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 38 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Koriander Malt ØKO 50g
Denne varen · 50 g
38 kr · 76 kr/100 g · laveste 38 kr
29 kr · 29 kr/stk · laveste 29 kr
100 g
56 kr · 56 kr/100 g · laveste 56 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
40 g
35 kr · 87,5 kr/100 g · laveste 35 kr
50 g
50 kr · 100 kr/100 g · laveste 50 kr