Rawfoodshop
rawfoodshop.no
5 × 50 g
122 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 477 kr igjen
- Ordinær
- 122 kr
- Enhet
- 48,8 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 5 × 50 g
Korianderfrø ØKO 50g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
5 × 50 g
122 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 5 × 50 g | 122 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 477 kr igjen | 122 kr | −0 % | 48,8 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 122 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Korianderfrø ØKO 50g x 5 pakker
Denne varen · 5 × 50 g
122 kr · 48,8 kr/100 g · laveste 122 kr
5 × 500 g
503 kr · 20,12 kr/100 g · laveste 503 kr
3 × 500 g
302 kr · 20,13 kr/100 g · laveste 302 kr
5 × 50 g
107 kr · 42,8 kr/100 g · laveste 107 kr
3 × 50 g
85 kr · 56,67 kr/100 g · laveste 85 kr
50 g
35 kr · 70 kr/100 g · laveste 35 kr