Godtesjuk
godtesjuk.no
15 g
20 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 500 kr · 480 kr igjen
- Ordinær
- 39 kr
- Enhet
- 133,33 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

15 g
Kresto Freeze Dried Raspberry Pieces 15g ... som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Godtesjuk
godtesjuk.no
15 g
20 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godtesjuk godtesjuk.no 15 g | 20 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 500 kr · 480 kr igjen | 39 kr | −49 % | 133,33 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på godtesjuk.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 20 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kresto Freeze Dried Raspberry Pieces 15g ...
Denne varen · 15 g
20 kr · 133,33 kr/100 g · laveste 20 kr
50 g
40 kr · 83,33 kr/100 g · laveste 40 kr
25 g
23 kr · 92 kr/100 g · laveste 23 kr
50 g
45 kr · 93,75 kr/100 g · laveste 45 kr
15 g
20 kr · 133,33 kr/100 g · laveste 20 kr
15 g
20 kr · 133,33 kr/100 g · laveste 20 kr