FUDI
fudi.no
350 g
49,41 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 749,59 kr igjen
- Ordinær
- 54,9 kr
- Enhet
- 14,12 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Lee Kum Kee · 350 g
Lee Kum Kee Black Pepper Sauce er en fyldig kinesisk saus med kraftig smak av sort pepper. Bare stek med biff, kylling eller grønnsaker for en saftig, pepret wokrett på minutter. En enkel snarvei til en smaksrik kinesisk favoritt. Se flere i asiatiske sauser .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
350 g
49,41 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 350 g | 49,41 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 749,59 kr igjen | 54,9 kr | −10 % | 14,12 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 49,41 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Lee Kum Kee Black Pepper Sauce 350g
Denne varen · 350 g
49,41 kr · 14,12 kr/100 g · laveste 49,41 kr
148 ml
14 kr · 9,46 kr/100 g · laveste 14 kr
150 ml
29 kr · 19,33 kr/100 g · laveste 29 kr
148 ml
59 kr · 39,86 kr/100 g · laveste 59 kr
42 g
25 kr · 48,08 kr/100 g · laveste 25 kr
50 g
28 kr · 56 kr/100 g · laveste 28 kr