Nakama
nakamajapan.no
160 g
32 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 967 kr igjen
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 96,97 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

My Store · 160 g
OBS DATOVARE! 30.09.2025 (men ofte godt etter!) En pakke med 160g deilig gummigodterier, unikt samarbeid mellom Haribo og Harry Potter-universet.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Nakama
nakamajapan.no
160 g
32 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nakama nakamajapan.no 160 g | 32 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 967 kr igjen | 49 kr | −35 % | 96,97 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på nakamajapan.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 32 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
!!Limited Edition!! Harry Potter Gummigodteri 160g (HARIBO)
Denne varen · 160 g
32 kr · 96,97 kr/100 g · laveste 32 kr
160 g
13 kr · 81,25 kr/kg · laveste 13 kr
160 g
15 kr · 93,75 kr/kg · laveste 15 kr
160 g
15 kr · 93,75 kr/kg · laveste 15 kr
160 g
15 kr · 93,75 kr/kg · laveste 15 kr
160 g
15 kr · 93,75 kr/kg · laveste 15 kr