tights.no
tights.no
5 × 30 g
35 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 964 kr igjen
- Ordinær
- 225 kr
- Enhet
- 233,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 × 30 g
Nydelig, økologisk beef jerky helt uten nitrater! 100% naturlig! Høyt proteininnhold! Uten nitrater! Kun 1.25 gram karbohydrater! Økologisk Næringsinnhold Per 100 gram Energi 279 kcal Fett 5.8 gram hvorav mettet 2.5 gram Karbohydrater 4.2 gram hvorav sukkerarter 4.2 gram hvorav polyoler 0 gram Proteiner 52.5 gram Salt 1.8 gram Ingredienser : økologisk tørket oksekjøtt (94.63%), økologisk honning, sjøsalt, økologisk løk, økologisk hvitløk, økologisk sort pepper. Kan inneholde spor av selleri, sesam, soya, nøtter og sennep.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
5 × 30 g
35 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 5 × 30 g | 35 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 964 kr igjen | 225 kr | −84 % | 233,33 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 35 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Monster Beef Jerky – Original 5x30g – FEMPAKNING!
Denne varen · 5 × 30 g
35 kr · 233,33 kr/kg · laveste 35 kr
60 g
9,9 kr · 16,5 kr/100 g · laveste 9,9 kr
25 kr · 25 kr/stk · laveste 25 kr
0,33 l
9,9 kr · 30 kr/kg · laveste 9,9 kr
12 × 60 g
1 099 kr · 1 526,39 kr/kg · laveste 1 099 kr
12 × 25 g
549 kr · 1 830 kr/kg · laveste 549 kr