tights.no
tights.no
250 g
20 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 979 kr igjen
- Ordinær
- 147 kr
- Enhet
- 80 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

250 g
Endelig er Monster-versjonen av Proteinella her! Nydelig, kremet sjokoladepålegg med hele 22% protein og uten tilsatt sukker! Smak av nydelig hvit belgisk sjokolade! 22% proteiner! Uten tilsatt sukker! Uten palmeolje! Fantastisk smak av hvit belgisk sjokolade! Næringsinnhold Per 100 gram Energi (kcal) 534 Fett (g) 39.0 hvorav mettet (g) 8.9 Karbohydrater (g) 36.8 hvorav sukkerarter (g) 2.3 hvorav polyoler (g) 34.5 Protein (g) 22.6 Salt (g) 0.1 Sjokoladepålegg tilsatt proteiner. Ingredienser : vegetabilsk olje (raps, shea, kokos), søtningsmiddel (maltitol), myseproteiner ( melk ), emulgator ( soyalecitin ), aroma.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
250 g
20 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 250 g | 20 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 979 kr igjen | 147 kr | −86 % | 80 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 20 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Monster Proteinella – White Chocolate 250g -TREPAKNING!
Denne varen · 250 g
20 kr · 80 kr/kg · laveste 20 kr
49 g
13 kr · 26,53 kr/100 g · laveste 13 kr
160 g
200 kr · 176,99 kr/100 g · laveste 200 kr