FUDI
fudi.no
68 g
25,56 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 773,44 kr igjen
- Ordinær
- 26,9 kr
- Enhet
- 37,59 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nongshim · 68 g
Nongshim Super Spicy i praktisk koppformat – koreansk instant-ramen for deg som elsker det ekstra sterkt. Kraftig, fyrig buljong klar på minutter med kokende vann. Se flere varianter i ramen-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
68 g
25,56 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 68 g | 25,56 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 773,44 kr igjen | 26,9 kr | −5 % | 37,59 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 25,56 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nongshim Cup Super Spicy 68g
Denne varen · 68 g
25,56 kr · 37,59 kr/100 g · laveste 25,56 kr
120 g
5 kr · 41,67 kr/kg · laveste 5 kr