FUDI
fudi.no
54 g
29,61 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 769,39 kr igjen
- Ordinær
- 32,9 kr
- Enhet
- 54,83 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Oreo · 54 g
Oreo Wafer Roll Chocolate er sprø rullekjeks med kremet sjokoladefyll og smak av den ikoniske Oreo-kjeksen. De knasende rullene er en deilig snacks til kaffen, teen eller bare som en søt kos. En populær godbit for store og små. Se flere i kjeks og cookies .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
54 g
29,61 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 54 g | 29,61 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 769,39 kr igjen | 32,9 kr | −10 % | 54,83 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29,61 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Oreo Wafer Roll Chocolate 54g
Denne varen · 54 g
29,61 kr · 54,83 kr/100 g · laveste 29,61 kr
48 g
10 kr · 20,83 kr/100 g · laveste 10 kr
46 g
15 kr · 24,19 kr/100 g · laveste 15 kr
40 g
20 kr · 24,39 kr/100 g · laveste 20 kr
20,4 g
11,61 kr · 58,05 kr/100 g · laveste 11,61 kr
117 g
25 kr · 206,61 kr/kg · laveste 25 kr