Billigmarkedet
billigmarkedet.no
130 g
29 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 29 kr
- Enhet
- 223,08 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

130 g
Kos deg med Papagena Fyllda Choco Cookies , herlige kjeks fylt med silkemyk sjokoladekrem og rikelig med sjokoladebiter. En uimotståelig kombinasjon av sprø kjekskjerne og fyldig kremfylling gjør disse kjeksene til en favoritt hos både barn og voksne. Med hele 21 % sjokoladekrem og 16 % sjokoladebiter i hver kjeks, får du en rik og balansert sjokoladesmak i hver eneste bit. Passer perfekt til en kopp kaffe, som snack på farten eller som en liten godbit i hverdagen. Disse kjeksene er også ideelle å ha i skapet til uventede gjester eller til barnebursdag og hyggelige stunder hjemme. Ingredienser: Hvetemel, sjokoladekremfyll 21 % (sukker, solsikkeolje, sjokolade 16 % [sukker, magert kakaopulver, kakaosmør, emulgator: E322 (soya), aroma], magert kakaopulver, fortykningsmiddel: E1412, emulgator: E322 (soya)), palmefett, sjokoladebiter 16 % (sukker, kakaomasse, kakaosmør, emulgator: E322), sukker, havremel, glukose-fruktose-sirup, pasteurisert eggmasse, skummetmelkpulver, bakepulver (E500, E503, E450), salt, aromaer, fargestoff: E160a. Innhold: 130g Smak: Sjokolade og kremfyll Tekstur: Sprø kjeks med mykt fyll EAN: 9002859076794 Merke: Papagena 🍫 Se hele vårt utvalg av kjeks og småkaker – perfekt for kaffekos og søte pauser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: sjokoladekjeks, fylte kjeks, Papagena kjeks, kjeks med sjokolade, småkaker, sprø og myke kjeks, sjokoladefyll, kaffekjeks, søte mellommåltid
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
130 g
29 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 130 g | 29 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 29 kr | −0 % | 223,08 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Papagena Fyllda Choco Cookies 130g
Denne varen · 130 g
29 kr · 223,08 kr/kg · laveste 29 kr
130 g
30 kr · 40,54 kr/100 g · laveste 30 kr