MatMarket
matmarket.no
4 × 125 g
8,4 kr
Billigst nå
- Frakt
- ca. 115 kr for varen alene
- Kutt
- −65 %
- Ordinær
- 24 kr
- Enhet
- 16,8 kr/kg
- Dato
- 30. sep. 2026 · Best før

4 × 125 g
Parboiled Ris i poser Valdo, 500g (4x125g) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
MatMarket
matmarket.no
4 × 125 g
8,4 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MatMarket matmarket.no 4 × 125 g | 8,4 kr Billigst nå | ca. 115 kr for varen alene | — | 24 kr | −65 % | 16,8 kr/kg | 30. sep. 2026 Best før | Åpne på matmarket.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 8,4 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Parboiled Ris i poser Valdo, 500g (4x125g)
Denne varen · 4 × 125 g
8,4 kr · 16,8 kr/kg · laveste 8,4 kr
1 kg
7,6 kr · 7,6 kr/kg · laveste 7,6 kr
500 g
4 kr · 8 kr/kg · laveste 4 kr
4 × 125 g
7,25 kr · 14,5 kr/kg · laveste 7,25 kr
500 g
78 kr · 156 kr/kg · laveste 78 kr
500 g
296 kr · 592 kr/kg · laveste 296 kr