Olivenlunden 1830
olivenlunden1830.no
110 g
99 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 700 kr igjen
- Ordinær
- 149 kr
- Enhet
- 90 kr/100 g
- Dato
- 19. nov. 2026 · Best før

110 g
Best før: 19.11.26 Pesto Genovese fra Liguria, laget etter tradisjonell oppskrift med Basilico Genovese DOP og nøye utvalgte råvarer.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Olivenlunden 1830
olivenlunden1830.no
110 g
99 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olivenlunden 1830 olivenlunden1830.no 110 g | 99 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 799 kr · 700 kr igjen | 149 kr | −34 % | 90 kr/100 g | 19. nov. 2026 Best før | Åpne på olivenlunden1830.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 99 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pesto Genovese 110g kort dato
Denne varen · 110 g
99 kr · 90 kr/100 g · laveste 99 kr
100 g
79 kr · 79 kr/100 g · laveste 79 kr
149 kr · 149 kr/stk · laveste 149 kr
149 kr · 149 kr/stk · laveste 149 kr
250 ml
149 kr · 596 kr/kg · laveste 149 kr
140 g
149 kr · 1 064,29 kr/kg · laveste 149 kr