Havaristen
havaristen.no
6 × 373 g
114 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 385 kr igjen
- Ordinær
- 114 kr
- Enhet
- 50,94 kr/kg
- Dato
- 19. feb. 2028 · Best før

Toro · 6 × 373 g
Pizzabunn Litt Grovere (Kartong 6 x 373g) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
6 × 373 g
114 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no 6 × 373 g | 114 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 385 kr igjen | 114 kr | −0 % | 50,94 kr/kg | 19. feb. 2028 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 114 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pizzabunn Litt Grovere (Kartong 6 x 373g)
Denne varen · 6 × 373 g
114 kr · 50,94 kr/kg · laveste 114 kr
20 × 91 g
360 kr · 197,8 kr/kg · laveste 360 kr