SE Asian Market
seasianmarket.no
60 g
5 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 1 000 kr · 995 kr igjen
- Ordinær
- 32 kr
- Enhet
- 8,33 kr/100 g
- Dato
- 30. sep. 2026 · Best før

60 g
POPCORN Oishi CHOCO 60G som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
SE Asian Market
seasianmarket.no
60 g
5 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SE Asian Market seasianmarket.no 60 g | 5 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 1 000 kr · 995 kr igjen | 32 kr | −84 % | 8,33 kr/100 g | 30. sep. 2026 Best før | Åpne på seasianmarket.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 5 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
POPCORN Oishi CHOCO 60G
Denne varen · 60 g
5 kr · 8,33 kr/100 g · laveste 5 kr
1 kg
101 kr · 101 kr/kg · laveste 101 kr
1 kg
363 kr · 363 kr/kg · laveste 363 kr