Rawfoodshop
rawfoodshop.no
1 kg
483 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 116 kr igjen
- Ordinær
- 483 kr
- Enhet
- 483 kr/kg
- Dato
- 30. jan. 2027 · Best før

Rawfoodshop · 1 kg
Rosiner Sultan ØKO 1kg x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
1 kg
483 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 1 kg | 483 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 116 kr igjen | 483 kr | −0 % | 483 kr/kg | 30. jan. 2027 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 483 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Rosiner Sultan ØKO 1kg x 5 pakker
Denne varen · 1 kg
483 kr · 483 kr/kg · laveste 483 kr
1 kg
96 kr · 96 kr/kg · laveste 96 kr
1 kg
290 kr · 290 kr/kg · laveste 290 kr
500 g
176 kr · 352 kr/kg · laveste 176 kr
200 g
96 kr · 480 kr/kg · laveste 96 kr
200 g
161 kr · 805 kr/kg · laveste 161 kr