FUDI
fudi.no
180 g
50,31 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 748,69 kr igjen
- Ordinær
- 55,9 kr
- Enhet
- 279,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Royal Family · 180 g
Royal Family Mochi Maple Pancake – myke japanske risboller med et kremet fyll som smaker som pannekaker med lønnesirup. En seig og koselig godbit som forener japansk mochi med en herlig amerikansk frokostklassiker.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
180 g
50,31 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 180 g | 50,31 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 748,69 kr igjen | 55,9 kr | −10 % | 279,5 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 50,31 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Royal Family Mochi Maple Pancake 180g
Denne varen · 180 g
50,31 kr · 279,5 kr/kg · laveste 50,31 kr
180 g
26,91 kr · 149,5 kr/kg · laveste 26,91 kr
210 g
45 kr · 169,17 kr/kg · laveste 45 kr
180 g
40,41 kr · 224,5 kr/kg · laveste 40,41 kr
180 g
50,31 kr · 279,5 kr/kg · laveste 50,31 kr
120 g
53,91 kr · 449,25 kr/kg · laveste 53,91 kr