Havaristen
havaristen.no
12 × 100 g
120 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 379 kr igjen
- Ordinær
- 120 kr
- Enhet
- 100 kr/kg
- Dato
- 17. des. 2026 · Best før

Freia · 12 × 100 g
Sjokolademousse med Daim (Kartong 12 x 100g) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
12 × 100 g
120 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no 12 × 100 g | 120 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 379 kr igjen | 120 kr | −0 % | 100 kr/kg | 17. des. 2026 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 120 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sjokolademousse med Daim (Kartong 12 x 100g)
Denne varen · 12 × 100 g
120 kr · 100 kr/kg · laveste 120 kr
8 × 100 g
79 kr · 98,75 kr/kg · laveste 79 kr
20 × 91 g
360 kr · 197,8 kr/kg · laveste 360 kr