Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 100 g
191 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 408 kr igjen
- Ordinær
- 191 kr
- Enhet
- 636,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 3 × 100 g
Sjokoladetrøffel Pistasj 100g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 100 g
191 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 3 × 100 g | 191 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 408 kr igjen | 191 kr | −0 % | 636,67 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 191 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sjokoladetrøffel Pistasj 100g x 3 pakker
Denne varen · 3 × 100 g
191 kr · 636,67 kr/kg · laveste 191 kr
100 g
82 kr · 82 kr/100 g · laveste 82 kr
5 × 100 g
166 kr · 332 kr/kg · laveste 166 kr
3 × 100 g
100 kr · 333,33 kr/kg · laveste 100 kr
5 × 100 g
267 kr · 534 kr/kg · laveste 267 kr
5 × 100 g
335 kr · 670 kr/kg · laveste 335 kr