Nakama
nakamajapan.no
120 g
70 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 929 kr igjen
- Ordinær
- 89 kr
- Enhet
- 583,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

My Store · 120 g
OBS DATOVARE! 31.01.2026 (men ofte godt etter!) En pakke med 6 porsjoner konsentrert jordbærdrikk som blandes med melk eller vann for rask og enkel iskald jordbærmelk, iskafe eller fruktete.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Nakama
nakamajapan.no
120 g
70 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nakama nakamajapan.no 120 g | 70 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 929 kr igjen | 89 kr | −21 % | 583,33 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på nakamajapan.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 70 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Strawberry Latte Base Portion 6pcs 120g (BLENDY)
Denne varen · 120 g
70 kr · 583,33 kr/kg · laveste 70 kr
70 g
119 kr · 170 kr/100 g · laveste 119 kr
250 ml
50 kr · 200 kr/kg · laveste 50 kr