Billigmarkedet
billigmarkedet.no
400 g
17 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 17 kr
- Enhet
- 42,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

400 g
Taste of Nature svarte bønner er et allsidig og næringsrikt innslag i kjøkkenet. Bønnene har en mild, fyldig smak og passer perfekt i alt fra salater og supper til gryteretter, wraps, tacos og vegetariske retter. De er ferdigkokte og ligger i lake, noe som gjør dem klare til bruk og enkle å tilsette i både raske hverdagsretter og mer kreative måltider. Detaljer Type: Hermetiske bønner Variant: Svarte bønner i lake Vekt: 400g Bruk: Salater, gryteretter, supper og tex-mex Merke: Taste of Nature EAN: 5700002920652 🥗 Se også vårt utvalg hermetiske grønnsaker, bønner og basisvarer for enkel og smakfull matlaging. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 📦 Nøkkelord: svarte bønner, black beans, bønner i lake, hermetiske bønner, vegetarisk mat, planteprotein, basisvarer
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
400 g
17 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 400 g | 17 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 17 kr | −0 % | 42,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 17 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Taste of Nature svarte bønner 400g
Denne varen · 400 g
17 kr · 42,5 kr/kg · laveste 17 kr
400 g
12,9 kr · 32,25 kr/kg · laveste 12,9 kr
400 g
12,9 kr · 32,25 kr/kg · laveste 12,9 kr
1 kg
56 kr · 56 kr/kg · laveste 56 kr
1 kg
137 kr · 137 kr/kg · laveste 137 kr