Godtesjuk
godtesjuk.no
145 g
35 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 500 kr · 465 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 241,38 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Terrys · 145 g
Terry's Milk Chocolate Ball 145g (Datotilbud) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Godtesjuk
godtesjuk.no
145 g
35 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godtesjuk godtesjuk.no 145 g | 35 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 500 kr · 465 kr igjen | 69 kr | −49 % | 241,38 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på godtesjuk.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 35 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Terry's Milk Chocolate Ball 145g (Datotilbud)
Denne varen · 145 g
35 kr · 241,38 kr/kg · laveste 35 kr
78 g
28 kr · 35,9 kr/100 g · laveste 28 kr
145 g
35 kr · 241,38 kr/kg · laveste 35 kr
200 g
83 kr · 415 kr/kg · laveste 83 kr
22 g
25 kr · 833,33 kr/100 g · laveste 25 kr
30 g
30 kr · 1 000 kr/100 g · laveste 30 kr