Datohylla

Varer / Dagligvarer

Twist med rømme- og løksmak Mr.Check 150g

150 g

Twist med rømme- og løksmak Mr.Check 150g

Twist med rømme- og løksmak Mr.Check 150g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.

Tilbud i butikk

Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.

MatMarket

matmarket.no

150 g

4 kr

Billigst nå

Frakt
ca. 115 kr for varen alene
Kutt
−86 %
Ordinær
28 kr
Enhet
26,67 kr/kg
Dato
20. aug. 2026 · Best før
Åpne på matmarket.no

Prishistorikk

Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.

7665424. sep.28. sep.
Laveste observert: 4 kr 26. sep.Høyeste i perioden: 7 krNå: 4 kr

Bruk

Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.

Om datoen

Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.

Mot bunnen

Laveste observert er 4 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.

Alternativer

Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.

Twist med rømme- og løksmak Mr.Check 150g

Denne varen · 150 g

4 kr · 26,67 kr/kg · laveste 4 kr

Twist 300g

300 g

49 kr · 163,33 kr/kg · laveste 49 kr