Godtesjuk
godtesjuk.no
1,8 kg
85 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 500 kr · 415 kr igjen
- Ordinær
- 169 kr
- Enhet
- 47,22 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Aroma · 1,8 kg
Vit Kubik 1,8kg (Datotilbud) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Godtesjuk
godtesjuk.no
1,8 kg
85 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godtesjuk godtesjuk.no 1,8 kg | 85 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 500 kr · 415 kr igjen | 169 kr | −50 % | 47,22 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på godtesjuk.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 85 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vit Kubik 1,8kg (Datotilbud)
Denne varen · 1,8 kg
85 kr · 47,22 kr/kg · laveste 85 kr
75 g
5 kr · 6,67 kr/100 g · laveste 5 kr
29 g
13 kr · 44,83 kr/100 g · laveste 13 kr
40 g
18 kr · 45 kr/100 g · laveste 18 kr
21 g
10 kr · 47,62 kr/100 g · laveste 10 kr
196 g
12 kr · 61,22 kr/kg · laveste 12 kr