FUDI
fudi.no
410 g
80,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 718,09 kr igjen
- Ordinær
- 89,9 kr
- Enhet
- 197,34 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Wang · 410 g
Wang Napa Cabbage Kimchi i Glass 410g er klassisk koreansk kimchi av kinakål – fermentert til en frisk, syrlig og passe krydret smak, praktisk levert på glass med god holdbarhet. Wang er et veletablert koreansk merke, og kimchien har den balanserte, hjemmelagde karakteren som gjør den lett å like. Server den kald som banchan til ris, nudler og koreansk BBQ, eller bruk den i varm mat: kimchi-stekt ris, kimchi jjigae eller sprø kimchipannekaker. Smaken utvikler seg og blir syrligere etter hvert som glasset står. Utforsk flere fermenterte favoritter i kimchi-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
410 g
80,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 410 g | 80,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 718,09 kr igjen | 89,9 kr | −10 % | 197,34 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 80,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Wang Napa Cabbage Kimchi i Glass 410g
Denne varen · 410 g
80,91 kr · 197,34 kr/kg · laveste 80,91 kr
100 g
26,91 kr · 26,91 kr/100 g · laveste 26,91 kr
215 g
44,91 kr · 208,88 kr/kg · laveste 44,91 kr