FUDI
fudi.no
50 g
29,61 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 769,39 kr igjen
- Ordinær
- 32,9 kr
- Enhet
- 59,22 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Yopokki · 50 g
Sprø snacks-variant av Yopokkis populære tteokbokki – knasende biter med den samme søte og krydrede koreanske smaken. Perfekt liten godbit på farten. 50 g. Se mer i tteokbokki-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
50 g
29,61 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 50 g | 29,61 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 769,39 kr igjen | 32,9 kr | −10 % | 59,22 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29,61 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Yopokki Snack Sweet & Spicy Cracker 50g
Denne varen · 50 g
29,61 kr · 59,22 kr/100 g · laveste 29,61 kr
40 g
20 kr · 46,51 kr/100 g · laveste 20 kr