tights.no
tights.no
200 g
16 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 983 kr igjen
- Ordinær
- 72 kr
- Enhet
- 80 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

200 g
Økologisk popcorn fra Ungarn. Økologisk sertifisert i henhold til NL-BIO-01. Næringsinnhold 100 gram, Energi 363 kcal, Fett 4g, mettet fett 1g, Karbohydrater 67g, sukkerarter 1g, Protein 10g, Salt 0.01g. Batch VOR2109961. Best før okt 2022. Ingredienser: økologisk popcorn. Importør Netthandelsgruppen AS. Kan inneholde spor av nøtter, peanøtter, soya, gluten og sesam. Nettoinnhold 200 gram.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
200 g
16 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 200 g | 16 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 983 kr igjen | 72 kr | −78 % | 80 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 16 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
3x SunnRask Økologisk Popcorn 200g
Denne varen · 200 g
16 kr · 80 kr/kg · laveste 16 kr
60 g
36,75 kr · 61,25 kr/100 g · laveste 36,75 kr
1 kg
101 kr · 101 kr/kg · laveste 101 kr
1 kg
363 kr · 363 kr/kg · laveste 363 kr