Økoland
okoland.no
60 g
36,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 61,25 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

60 g
Sprøe økologiske popcorn med havsalt fra John Altman. En enkel og naturlig snack i praktisk 60 g pose som er perfekt til kos og snacks på farten.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
60 g
36,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 60 g | 36,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen | 49 kr | −25 % | 61,25 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 36,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Popcornhavsalt, 60 g, økologisk
Denne varen · 60 g
36,75 kr · 61,25 kr/100 g · laveste 36,75 kr
0 g
36,75 kr · 36,75 kr/stk · laveste 36,75 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
75 g
59,25 kr · 79 kr/100 g · laveste 59,25 kr
200 g
16 kr · 80 kr/kg · laveste 16 kr
250 g
149 kr · 596 kr/kg · laveste 149 kr