Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
372 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 227 kr igjen
- Ordinær
- 372 kr
- Enhet
- 744 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Aprikoskjerner Bitter ØKO 500g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
372 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 372 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 227 kr igjen | 372 kr | −0 % | 744 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 372 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Aprikoskjerner Bitter ØKO 500g x 3 pakker
Denne varen · 500 g
372 kr · 744 kr/kg · laveste 372 kr
500 g
124 kr · 248 kr/kg · laveste 124 kr
500 g
161 kr · 322 kr/kg · laveste 161 kr
1 kg
412 kr · 412 kr/kg · laveste 412 kr
1 kg
825 kr · 825 kr/kg · laveste 825 kr
500 g
619 kr · 1 238 kr/kg · laveste 619 kr